+48 600 345 236

ATC klima - wentylacja i klimatyzacja

Nasza działalność polega głównie na sprzedaży, montażu i serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. W naszej ofercie znajdą państwo urządzenia oraz usługi dla domu, sklepu oraz biura.

Oficjalny dystrybutor marki

Certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego

Od roku 2016 firma ATC-Klima uzyskała Certyfikat na instalowanie oraz konserwację lub serwisowanie urządzeń chłodniczych, klimatyzayjnych i pomp ciepła.

Zobacz

Klimatyzacja dla domu

Firma ATC Klima prowadzi działalność w ramach, której doradzamy, projektujemy oraz instalujemy domowe systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne. Oprócz instalacji zapewniających regulację temperaturową w ofercie dla domów i pomieszczeń mieszkalnych posiadamy w ofercie urządzenia do nawilżania i oczyszczania powietrza, szczególnie ważne dla komfortu alergików i osób szczególnie wrażliwych na jakość powietrza.

Klimatyzacja dla biura i sklepów

Oferujemy również klimatyzacje i wentylacje dla budynków użytku publicznego takich jak hotele kawiarnie czy sklepy o dużej powierzchni handlowej. Firma ATC Klima wykonuje także prace w pomieszczeniach w których tak ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury jak np. w szpitalach czy serwerowniach.

Czyszczenie i serwis klimatyzacji

W każdym przypadku oferujemy usługi w zakresie sezonowego czyszczenia i napraw elementów klimatyzacji.